Lymfodrenáž

Pneuven Relax

Jedná se o masážní přístroj pracující na principu presoterapie – tlakových vln.
Masírují se dolní končetiny, břicho, hýždě a pas. Návleky na dolní končetiny se nafukují a vytlačují lymfu a krev z periferie do centra a zpět. Masáž probíhá silnou tlakovou vlnou, která zprůchodňuje lymfatické cévy a napomáhá odtoku toxických látek zadržovaných v těle.

Díky tlakovým vlnám se rychleji aktivuje lymfatický systém a škodlivé látky tak z těla mnohem rychleji odcházejí. Nutnou součástí úspěšné procedury je dodržování pitného režimu. Velice prospívá k mladšímu vzhledu kůže.

Je ideálním doplňkem po aplikaci ve VacuShapu. Po 30ti minutové fyzické zátěži se uvolníte při relaxační masáži, která ještě více podpoří výsledky Vaší snahy.

Presoterapie je výborným pomocníkem v boji s celulitidou. Vyhlazuje a zeštíhluje obvod stehen, břicha a hýždí. Zastavuje patologické ukládání tuků. Velmi důrazně bojuje s otoky nohou a křečovými žilami. Prokrvuje pokožku, pročišťuje lymfatický systém , a tím detoxikuje organismus.

Doporučuje se při odstraňování únavových stavů, při sedavém zaměstnání, nebo při dlouhodobém stání.

Zlepšuje vzhled pokožky, přispívá k relaxaci a regeneraci organismu.

Je výbornou prevencí před vznikem křečových žil.

Lymfodrenáž se neprovádí při neléčeném zhoubném onemocnění; akutních bakteriálních nebo virových onemocněních; otocích způsobených onemocněními ledvin a jater; onemocněních srdce; akutních žilních onemocněních a nejasných břišních obtížích