Thermage CTP

Unikátní neinvazivní lifting – cesta ke kráse bez bolesti a jizev

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga? Metodou neinvazivního liftingu omládnete bez chirurgického zákroku, bez rekonvalescence, po jediné aplikaci a s dlouholetým efektem.

Thermage CPT - přístrojO přístroji

Thermage CPT je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní zákrok na všech problematických partiích těla (obličeje, rukou, nohou a břicha), kde došlo k ochabnutí pokožky nebo k povislosti kůže (nadváha, těhotenství).

  • dostupný ve více než 100 zemích světa
  • více než 2300 lékařů používajících Thermage
  • více než 600 000 provedených aplikací
  • více než 50 patentů na vlastní radiofrekvenční technologii
  • vynikající bezpečnostní vlastnosti
  • vynikající výsledky klinických studií

Thermage CPT (nová generace) je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plastickochirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace – bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o 10-20 let… Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, nepotřebujete čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

 

Průběh zákroku

Zákrok může trvat 20 minut až 2 hodiny, záleží na léčené oblasti těla. Pacient cítí během aplikace teplo i chlad.

Většinou jde o bezbolestnou proceduru, ošetřující lékař se však může rozhodnout podat pacientovi lék proti bolesti, ošetření může být totiž pro citlivé jedince lehce bolestivé (pocit srovnatelný se štípnutím) . Teplo indikuje stimulaci kolagenu. Zákrok nevyžaduje žádnou další rekonvalescenci, před procedurou nejsou nutné žádné laboratorní testy.

Radiofrekvenční energie proniká hluboko do kůže a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu, pokožka získává mladistvý vzhled a obnovuje svou pevnost a pružnost po jediné aplikaci. Svrchní část kůže přitom není nijak poškozena, pacient může ihned pokračovat v normálním životě. Výsledek je okamžitý, elastičnost kůže je dlouhodobá. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen, nová vlákna se tvoří již 4 týdny po ošetření až do období 6 až 12 měsíců po aplikaci. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená. Zredukují se jamky a povadlá kůže, známé projevy ztenčené stárnoucí pokožky. Efekt zákroku vydrží ve vysoké kvalitě až po dobu pěti let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta

 

Výsledky metody Thermage

Dodá přirozený lift, oživí, napne a zpevní pokožku v následujících částech:

 

Obličej – zpevňuje kontury, zlepšuje texturu celé tváře, redukuje vrásky a povadlou pokožku, zjemňuje nosoretní rýhy, zmenšuje podbradek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oči – zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček, odstraňuje pokleslá víčka, zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí, redukuje váčky pod očima.

 

 

 

 

 

 

Břicho – redukuje uvolněnou kůži po těhotenství, zpevňuje kůži po úbytku hmotnosti či změněnou v souvislosti s přibývajícím věkem.

 

 

 

 

 

 

 

Stehna a kolena – zjemňuje a zpevňuje uvolněnou kůži na stehnech a nad koleny, zlepšuje vzhled a pevnost stehen, redukuje tuk a zlepšuje stav celulitidy.

Thermage - před a po - stehna a kolena

 

 

 

 

 

 

Ruce – zpevňuje vnitřní strany paží a předloktí, redukuje tuk a zlepšuje vzhled pomerančové kůže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thermage je vhodná metoda především pro pacienty, kteří zhubli a mají ochablou kůži na těle. Hodí se však pro každého, kdo touží po pevné a pružné pokožce a nechce podstupovat chirurgický zákrok. Thermage úspěšně zpevňuje a vypíná oblast šíje a dekoltu, vynikajících výsledků dosahuje ve tvarování kontur obličeje.

Thermage - před a po - hýždě